Djem

Djem


Atlete

Karl Lagerfeld

Atlete

Pëlhurë kryesore: Lëkurë 100%, Lëkurë 100% Lining, 100% Sintetike Sole..

Atlete Atlete

Hugo Boss

Atlete

Përbërja: Lëkurë 100%, mbushje 100% poliestër, Sole 100% Eva..

Bluzë pambuku me fotoprint Bluzë pambuku me fotoprint
E Re
Bluzë polo Bluzë polo

Moncler

Bluzë polo

96% pambuk, 4% elastan (e butë)Larja  (30 *)Front popper fastenersEmri i stilit: Maglia..

Çantë shpine Çantë shpine
Foshnja Djem Blu Foshnja Djem Blu

Moncler

Foshnja Djem Blu

91% triko pambuku, 9% elastane (e butë, elastike)Larje me duar / mos e zhytniMbrapa: mbërthimi i kapakëve në pjesën e përparme2 copë seti..

Kapele Kapele

Hugo Boss

Kapele

Përbërja: 100% Letër, Garnitura 100% Lëkurë..

Komplet me pantallona të shkurtra për djem Komplet me pantallona të shkurtra për djem

Moncler

Komplet me pantallona të shkurtra për djem

96%  pambuku, 4% elastane (ndjenjë e butë )Larja  (30 ° C)T-shirt: popper fasteners2 copë seti..

Papjon Papjon

Nanan

Papjon

Papjon elegant ngjyrë bezhë i karakterizuar nga një dizenjo e zezë dhe e bardhë...

Shfaqur 1 deri 9 nga 16 (2 Faqe)