Vajza

Vajza


Bikini Bikini
E Re

Karl Lagerfeld

Bikini

Pëlhurë kryesore: 80% poliamide, 20% elastan, rreshtim 88% poliestër, rreshtim 12% elastan..

Bluzë Ikonë e stilit Bluzë Ikonë e stilit

Miss Grant

Bluzë Ikonë e stilit

Pëlhurë kryesore: 95% pambuk 5% elastan..

Body dhe fund Body dhe fund

Billieblush

Body dhe fund

Përbërja: 100% Pambuk, Doublure 100% Pambuk, Garnitura 100% Poliester..

Çantë valentine Çantë valentine
E Re

Moncler

Çantë valentine

100% PoliamideLahet në lavatriçe..

Fustan Fustan
E Re

Little Marc Jacob

Fustan

Pëlhurë kryesore: 100% poliestër..

Fustan me lule Fustan me lule
Ofertë
E Re

Monnalisa

Fustan me lule

Pëlhurë kryesore: 100% Pambuk Rreshtim kryesor: 100% Pambuk Mesh: 100% Poliamid / najlon..

Fustan me lule Fustan me lule
Ofertë
E Re

Miss Grant

Fustan me lule

Pëlhurë kryesore: 70% pambuk 30% poliamide | 92% pambuk 8% elastan..

Fustan me palosje të verdha Fustan me palosje të verdha

Nanan

Fustan me palosje të verdha

Përbërja: E jashtme: 100% Poliester - 100% Poliamid - I brendshëm: 65% Poliester - 35% Pambuk..

Fustan rozë me trup Fustan rozë me trup

Nanan

Fustan rozë me trup

Përbërja: 95% Pambuk 5% Elastani..

Shfaqur 1 deri 9 nga 16 (2 Faqe)