Bebe

Bebe


All in one All in one
Ofertë

Billieblush

All in one

Përbërja: 100% poliestër, 100% Pambuk..

Atlete të sheshta Atlete të sheshta

Hugo Boss

Atlete të sheshta

Përbërja: 100% pambuk, vetëm 100% gome..

Bluzë Ikonë e stilit Bluzë Ikonë e stilit

Miss Grant

Bluzë Ikonë e stilit

Pëlhurë kryesore: 95% pambuk 5% elastan..

Bluzë polo Bluzë polo

Moncler

Bluzë polo

96% pambuk, 4% elastan (e butë)Larja  (30 *)Front popper fastenersEmri i stilit: Maglia..

Body dhe fund Body dhe fund

Billieblush

Body dhe fund

Përbërja: 100% Pambuk, Doublure 100% Pambuk, Garnitura 100% Poliester..

Foshnja Djem Blu Foshnja Djem Blu

Moncler

Foshnja Djem Blu

91% triko pambuku, 9% elastane (e butë, elastike)Larje me duar / mos e zhytniMbrapa: mbërthimi i kapakëve në pjesën e përparme2 copë seti..

Fustan

Billieblush

Fustan

Pëlhurë kryesore: 100% Poliamid,  100% Pambuk,  100% Poliamid,  100% Pvc..

Fustan me palosje të verdha Fustan me palosje të verdha

Nanan

Fustan me palosje të verdha

Përbërja: E jashtme: 100% Poliester - 100% Poliamid - I brendshëm: 65% Poliester - 35% Pambuk..

Fustan rozë me trup Fustan rozë me trup

Nanan

Fustan rozë me trup

Përbërja: 95% Pambuk 5% Elastani..

Shfaqur 1 deri 9 nga 20 (3 Faqe)