Xhaketa & Xhupa

Xhaketa & Xhupa


Xhaketë Xhaketë

Moncler

Xhaketë

Xhaketa ngjyrë bezhë e linjës Petit Etoile e bërë në lino dhe pambuk, me xhepa ballore dhe dy kopsa. Kopsa Frontale...

Xhup me kapuç Xhup me kapuç
E Re

Moncler

Xhup me kapuç

Pëlhurë kryesore: 100% najlon (poliamide)..

Xhup Rozë me Pupla Xhup Rozë me Pupla
Xhup Sportiv Xhup Sportiv

Moncler

Xhup Sportiv

Xhup sportiv me një jakë e stilit motorrist . Pjerrësi perimetrike që përshkruan  xhepat e mbyllur...

Shfaqur 1 deri 4 nga 4 (1 Faqe)