Komplet

Komplet


Body dhe fund Body dhe fund

Billieblush

Body dhe fund

Përbërja: 100% Pambuk, Doublure 100% Pambuk, Garnitura 100% Poliester..

Foshnja Djem Blu Foshnja Djem Blu

Moncler

Foshnja Djem Blu

91% triko pambuku, 9% elastane (e butë, elastike)Larje me duar / mos e zhytniMbrapa: mbërthimi i kapakëve në pjesën e përparme2 copë seti..

Komplet me pantallona të shkurtra për djem Komplet me pantallona të shkurtra për djem

Moncler

Komplet me pantallona të shkurtra për djem

96%  pambuku, 4% elastane (ndjenjë e butë )Larja  (30 ° C)T-shirt: popper fasteners2 copë seti..

Shfaqur 1 deri 3 nga 3 (1 Faqe)