Nanan

Fustan me palosje të verdha Fustan me palosje të verdha

Nanan

Fustan me palosje të verdha

Përbërja: E jashtme: 100% Poliester - 100% Poliamid - I brendshëm: 65% Poliester - 35% Pambuk..

Fustan rozë me trup Fustan rozë me trup

Nanan

Fustan rozë me trup

Përbërja: 95% Pambuk 5% Elastani..

Kordon Kordon

Nanan

Kordon

Kordon i bukur me një hark të dyfishtë me saten dhe një aplikim i ëmbël tyli...

Papjon Papjon

Nanan

Papjon

Papjon elegant ngjyrë bezhë i karakterizuar nga një dizenjo e zezë dhe e bardhë...

Pupa të bardha Pupa të bardha

Nanan

Pupa të bardha

Përbërja: 95% Pambuk 5% Elastani..

Tiranda Tiranda

Nanan

Tiranda

Tiranda elegante me pikat e koleksionit Petit Etoile ideal për raste të rëndësishme...

Xhaketë Xhaketë

Nanan

Xhaketë

Përbërja: 85% Pambuk 15% Najlon..

Shfaqur 1 deri 7 nga 7 (1 Faqe)