Moncler

Bluzë polo Bluzë polo

Moncler

Bluzë polo

96% pambuk, 4% elastan (e butë)Larja  (30 *)Front popper fastenersEmri i stilit: Maglia..

Çantë shpine Çantë shpine
Çantë valentine Çantë valentine
E Re

Moncler

Çantë valentine

100% PoliamideLahet në lavatriçe..

Foshnja Djem Blu Foshnja Djem Blu

Moncler

Foshnja Djem Blu

91% triko pambuku, 9% elastane (e butë, elastike)Larje me duar / mos e zhytniMbrapa: mbërthimi i kapakëve në pjesën e përparme2 copë seti..

Komplet me pantallona të shkurtra për djem Komplet me pantallona të shkurtra për djem

Moncler

Komplet me pantallona të shkurtra për djem

96%  pambuku, 4% elastane (ndjenjë e butë )Larja  (30 ° C)T-shirt: popper fasteners2 copë seti..

Xhaketë Xhaketë

Moncler

Xhaketë

Xhaketa ngjyrë bezhë e linjës Petit Etoile e bërë në lino dhe pambuk, me xhepa ballore dhe dy kopsa. Kopsa Frontale...

Xhup me kapuç Xhup me kapuç
E Re

Moncler

Xhup me kapuç

Pëlhurë kryesore: 100% najlon (poliamide)..

Xhup Rozë me Pupla Xhup Rozë me Pupla
Xhup Sportiv Xhup Sportiv

Moncler

Xhup Sportiv

Xhup sportiv me një jakë e stilit motorrist . Pjerrësi perimetrike që përshkruan  xhepat e mbyllur...

Shfaqur 1 deri 9 nga 9 (1 Faqe)