detajet e produktit

Xhaketë

  • Prodhuesit Moncler
  • Kodi i produktit: E17428109BE
  • Stoku: Në gjendje

Detajet e produktit

Etiketa: Xhaketë

Xhaketa ngjyrë bezhë e linjës Petit Etoile e bërë në lino dhe pambuk, me xhepa ballore dhe dy kopsa. Kopsa Frontale.

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë