detajet e produktit

Body dhe fund

  • Prodhuesit Billieblush
  • Kodi i produktit: U98031_45B
  • Stoku: Në gjendje

Detajet e produktit

Etiketa: Body dhe fund

Përbërja: 100% Pambuk, Doublure 100% Pambuk, Garnitura 100% Poliester

Shkruaj një rishikim

Shënim: HTML nuk është përkthyer!
    Keq           Mirë