Aksesorë

Aksesorë


Bikini Bikini
E Re

Karl Lagerfeld

Bikini

Pëlhurë kryesore: 80% poliamide, 20% elastan, rreshtim 88% poliestër, rreshtim 12% elastan..

Çantë valentine Çantë valentine
E Re

Moncler

Çantë valentine

100% PoliamideLahet në lavatriçe..

Kordon Kordon

Nanan

Kordon

Kordon i bukur me një hark të dyfishtë me saten dhe një aplikim i ëmbël tyli...

Shfaqur 1 deri 3 nga 3 (1 Faqe)