Xhaketa & Xhupa

Xhaketa & Xhupa


Xhaketë Xhaketë

Moncler

Xhaketë

Xhaketa ngjyrë bezhë e linjës Petit Etoile e bërë në lino dhe pambuk, me xhepa ballore dhe dy kopsa. Kopsa Frontale...

Xhaketë Xhaketë

Nanan

Xhaketë

Përbërja: 85% Pambuk 15% Najlon..

Xhup Parka kundra-ujit Xhup Parka kundra-ujit

Zadig & Voltaire

Xhup Parka kundra-ujit

Përbërja: 100% Pambuk..

Xhup Sportiv Xhup Sportiv

Moncler

Xhup Sportiv

Xhup sportiv me një jakë e stilit motorrist . Pjerrësi perimetrike që përshkruan  xhepat e mbyllur...

Shfaqur 1 deri 4 nga 4 (1 Faqe)